Kasko Poliçesi Teklif Formu

En iyi fiyat, üstün hizmet burda...

Kasko Sigortası Teklifi Al
 
Araç Değer Listesi Anlaşmalı Servisler
Poliçemi Hatırlat
Poliçenizi biz takip edelim
Canlı Destek Canlı Destek
Desteksiz kalmayın
Kampanyalarımız
 

Konu Detayı

Share

ANADOLU SİGORTA TENİS TURNUVASI SONUÇLANDI…

15.10.2011

WOMEN’S CIRCUIT TENİS TURNUVASI’NIN SPONSORLUĞUNU ANADOLU SİGORTA ÜSTLENDİ.

Türk sigorta sektörünün öncü kuruluşu Anadolu Sigorta, spora verdiği desteği Miltaş Women’s Circuit Tenis Turnuvası’na sponsor olarak sürdürdü. Anadolu Sigorta sponsorluğunda 01-06 Ağustos tarihleri arasında yapılan uluslararası turnuvayı teklerde Christina Shakovets, çiftlerde ise Isabella Shinikova ve İrina Ramialison ikilisi kazandı.  
Anadolu Sigorta Türk sporunu destekleyerek, Türkiye’de sporun gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor. Milli Reasürans bünyesinde, Türk sigorta dünyasının sportif ve sosyal buluşma noktası olan Miltaş’ın Women’s Circuit Tenis Turnuvası’nın sponsorluğunu bu yıl üçüncü kez Anadolu Sigorta üstlendi.

Uluslararası Tenis Federasyonu ile Miltaş’ın işbirliğinde organize edilen Women’s Circuit Bayan Tenis Turnuvası’nda, bayan sporcular 10.000 dolarlık ödül için yarıştılar. 30-31 Temmuz tarihlerindeki eleme maçlarının ardından turnuvanın ana tablo maçları 01-06 Ağustos tarihlerinde İstanbul Suadiye’de yer alan ve içinde 4 adet açık hard kort bulunan Miltaş Soysal Tesisleri’nde gerçekleşti.

Final maçları büyük çekişmeye sahne oldu…

Christina Shakovets (ALM)-Diana Stomlega (ROM) arasında gerçekleştirilen tekler finalini Shakovets, 6-4 ve 6-2’lik skorlarla kazanırken kupasını, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Musa Ülken ve Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç’tan aldı.

Oldukça heyecanlı bir karşılaşmaya sahne olan çiftler finalinde ise Isabella Shinikova (BUL) - İrina Ramialison (FRA) ile Kristina Kazimova (UKR) - Christina Shakovets (ALM) ikilisi karşı karşıya geldi. 3-6 ve 6-1’lik skorlarla berabere sonuçlanan ilk 2 setin ardından, 3. sette maç tie break’e gitti ve karşılaşmayı 10-8’lik skorla Isabella Shinikova-İrina Ramialison ikilisi kazandı. Kazanan tenisçilere kupaları, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Musa Ülken tarafından verildi.

İlgili Uzmana Mesaj Gönderin

Mail Adresiniz  
Kime

Ayşen Kavas Kelebek

Sigorta Uzmanı
Mesajınız
 

Danışman Köşesi

Ayşen Kavas Kelebek

Sigorta Uzmanı

Kasko poliçesinde yeni dönem

Hazine Müsteşarlığı, vatandaşları bilinçli birer tüketici olarak 1 Nisan 2013’ten itibaren satın alacakları kasko poliçesi kapsamının seçiminde dikkatli olmaya çağırdı.

Popüler Konular

Yangın sigortası ek teminatlarına dikkat etmek gerekiyor.
Ayşen Kavas Kelebek / Sigorta Uzmanı
Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
Ayşen Kavas Kelebek / Sigorta Uzmanı

Facebook'ta bizi bulun