Kasko Poliçesi Teklif Formu

En iyi fiyat, üstün hizmet burda...

Kasko Sigortası Teklifi Al
 
Araç Değer Listesi Anlaşmalı Servisler
Poliçemi Hatırlat
Poliçenizi biz takip edelim
Canlı Destek Canlı Destek
Desteksiz kalmayın
Kampanyalarımız
 

Konu Detayı

Share

Mapfre'den Sınavım Güvende Sigortası

28.05.2012

 

MAPFRE Genel Sigorta, sınav stresini azaltıp gençlerin geleceğini büyük ölçüde belirleyen birkaç saati güvence altına alan bir paket hazırladı.

 

Gençlerin geleceğine şekil veren birkaç saati olası risklere karşı güvence altına alıp sınav stresini bir nebze olsun azaltmayı hedefleyen MAPFRE Genel Sigorta’nın geliştirdiği 'Sınavım Güvende Sigortası', sigortalının sınava girişini veya sınavı tamamlamasını engelleyen durumları teminat altına alıyor. Sigortalıya ölüm ve sürekli sakatlık durumlarında 10 bin TL, poliçe kapsamına alınan durumlara bağlı olarak sınava girememesi halinde ise 5 bin TL’ye kadar teminat sunuluyor.

 

"Sigortalının kazaen vefatı, sigortalının birinci derece yakınlarının vefatı, sigortalının kaza sonucu daimi maluliyeti, kaza, kalp krizi ve hipertansiyon krizleri, elektrik çarpması, tecavüz, donma, soğuk çarpması, 3. derece ciddi yanıklar, ani felçler, diyabetik ve üremik koma, akut batın, menenjit, ensefalit, beyin apsesi, terör, sabotaj, kurşunlanma, bıçaklanma, kavga" v.b. durumlar, teminat kapsamında bulunuyor.

 

Öte yandan tüm operatörler tarafından desteklenen mobil ödeme teknolojisini kullanarak sadece bir SMS ile Sınavım Güvende Sigortası satın almak mümkün. Faturalı hat kullanıcılarının ödemeleri faturalarına yansırken, ön ödemeli hat sahipleri ise hattında yüklü TL'lerle kolayca ödeme yapabilecek.

 

http://www.haberfx.net/mapfreden-sinavim-guvende-sigortasi-haberi-509012/

İlgili Uzmana Mesaj Gönderin

Mail Adresiniz  
Kime

Figen Kaplan

Sigorta Danışmanı
Mesajınız
 

Danışman Köşesi

Ayşen Kavas Kelebek

Sigorta Uzmanı

Kasko poliçesinde yeni dönem

Hazine Müsteşarlığı, vatandaşları bilinçli birer tüketici olarak 1 Nisan 2013’ten itibaren satın alacakları kasko poliçesi kapsamının seçiminde dikkatli olmaya çağırdı.

Popüler Konular

Yangın sigortası ek teminatlarına dikkat etmek gerekiyor.
Ayşen Kavas Kelebek / Sigorta Uzmanı
Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
Ayşen Kavas Kelebek / Sigorta Uzmanı

Facebook'ta bizi bulun