Poliçemi Hatırlat
Poliçenizi biz takip edelim
Canlı Destek Canlı Destek
Desteksiz kalmayın
Kampanyalarımız
 

Emeklilik Sigortası

Devlet Katkısı
BiREYSEL EMEKLİLİKTE YENİ DÖNEM TASARRUFLARINIZA %25 DEVLET KATKISI... Şimdi bireysel emeklilik sistemine üye olanlar ödedikleri primin yanı sıra devletten de extra %25 detek alıyor.
Devamı
Bireysel Emeklilik
Bugünden birikim yapmaya başlayın, emekliliğinizde rahat edin!
Devamı
Bireysel Emeklilik nedir?
Emekliliğimde huzurlu ve rahat bir hayat sürmek için düzenli ve yeterli bir gelir istiyorum diyorsanız Bireysel Emeklilik Sistemi’ne girmelisiniz. Artık geleceğiniz için tasalanmanıza gerek kalmayacak. Emekli olduğunuzda bugünkü yaşam standartlarınızı koruya bileceksiniz.
Devamı

Emeklilik Sigortası Haberleri

Merkez Bankamızın analizlerine, açıklamalarına bakıldığında enflasyonun bu yılın sonuna doğru bizim hedeflerimize yaklaşan bir trende gireceğini bekliyoruz.
aşbakan Yardımcısı Ali Babacan, geçen yıl enflasyonun çift haneli kapanmasına ilişkin, ''Biz bunun geçici olduğunu görüyoruz. Merkez Bankamızın analizlerine, açıklamalarına bakıldığındaenflasyonun bu yılın sonuna doğru bizim hedeflerimize yaklaşan bir trende gireceğini bekliyoruz'' dedi. Babacan, Türkiye Katılım Bankaları Birliği'nin 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, OECD'nin aralık ayında gelir dağılımına ilişkinyayımladığı bir raporu anımsatarak, OECD ülkelerinin hemen hemen tamamında zengin ile fakir arasındaki uçurumun büyüdüğünü, aynı raporun Türkiye verilerine bakıldığında gelir dağılımının her yıl düzeldiğini, zengin ile fakir arasındaki uçurumun kapandığını kaydetti.
Devamı

İlgili Uzmana Mesaj Gönderin

Mail Adresiniz  
Kime

Enes Oğuş

Müdür
Mesajınız
 

Danışman Köşesi

Popüler Konular

Soru - Cevap

Facebook'ta bizi bulun