Kasko Poliçesi Teklif Formu

En iyi fiyat, üstün hizmet burda...

Kasko Sigortası Teklifi Al
 
Araç Değer Listesi Anlaşmalı Servisler
Poliçemi Hatırlat
Poliçenizi biz takip edelim
Canlı Destek Canlı Destek
Desteksiz kalmayın
Kampanyalarımız
 

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası Nedir?
Kasko ve sigortanın ne anlama geldiğini başımız sıkışmadığı sürece bilmeyiz. Tüketici ancak mağdur duruma düştüğü andan itibaren, haklarını aramaya başlar. Hatta çoğu kişi kasko yaptırırken, ne gibi hakları olduğunu bile bilmez. Önemli olan, fiyat avantajı ve aracın kağıt üzerinde güvenceye alınmış olmasıdır. Peki çoğu zaman ne içerdiğini bile bilmeden her hangi bir sigorta şirketine yaptırdığımız kasko nedir? Tüketiciye neler kazandırır?
Devamı
Kasko Teminatları Nedir?
Zorunlu araç sigortası, -trafik sigortası- dışında isteğe bağlı olarak arabanızı sigortalabilirsiniz. Bu sigortaya genel olarak kasko adı verilmektedir. Aracınızın hasar görmesi durumunda kazada haklı iseniz sizi zarara uğratan aracın sigortası sizin arabanızın masraflarını karşılıyor. Ancak haksız olduğunuz durumlarda cebinizden para çıkmasını istemiyorsanız aracınızı kasko yaptırmanızda fayda vardır.
Devamı
Allianz Tüm Oto Kasko Sigortası ile yanınızda!
Aracınızda, beklenmedik anda başınıza gelebilecek bir çok risk var. Olsun, Allianz'dan otomobilinizi bunlara karşı koruyan Tüm Oto Kasko Sigortası var. 
Devamı
Aracınız sizin için çok özel!
Arabanıza  itina ile bakarsınız:  muayenesini yaptırır, yıkar-temizler, periyodik bakımlarını tamamlar, yağ- lastik kontrollerini aksatmazsınız... ve tabiki  Kasko Sigortasını da ihmal etmezsiniz...
Devamı

Kasko Sigortası Haberleri

Mapfre'den Sınavım Güvende Sigortası
MAPFRE Genel Sigorta, sınav stresini azaltıp gençlerin geleceğini büyük ölçüde belirleyen birkaç saati güvence altına alan bir paket hazırladı.
Devamı
Sigortacılık Haftası Kutlu Olsun
Tüm Sigortacıların Sigortacılık Haftası Kutlu Olsun
Devamı
Anadolu Sigorta'nın sosyal sorumluluk projesine ödül
anadolu sigorta
Devamı
Anadolu Sigorta 2012 ilk çeyreğinde prim üretiminde birinci oldu
Türk sigortacılık sektörünün öncü firması Anadolu Sigorta, 2011 yılında yakaladığı olumlu prim üretim artış performansını, 2012’nin ilk 3 ayında da sürdürdü.
Devamı

İlgili Uzmana Mesaj Gönderin

Mail Adresiniz  
Kime

Leyla Can

Sigorta Danışmanı
Mesajınız
 

Danışman Köşesi

Ayşen Kavas Kelebek

Sigorta Uzmanı

Kasko poliçesinde yeni dönem

Hazine Müsteşarlığı, vatandaşları bilinçli birer tüketici olarak 1 Nisan 2013’ten itibaren satın alacakları kasko poliçesi kapsamının seçiminde dikkatli olmaya çağırdı.

Popüler Konular

Araç hırsızlığı vakasında bilmeniz gekenler.
Ayşen Kavas Kelebek / Sigorta Uzmanı

Facebook'ta bizi bulun