Konut Poliçesi Teklif Formu

En iyi fiyat, üstün hizmet burda...

Konutun Olduğu Şehir
 
Poliçemi Hatırlat
Poliçenizi biz takip edelim
Canlı Destek Canlı Destek
Desteksiz kalmayın
Kampanyalarımız
 

Konut Sigortası

Yangın Sigortası Nedir?
Yangın Sigortası
Devamı
Konut Sigortası Nedir?
Konut Sigortası ile, evinizi ve hatta eşyalarınızı yangından depreme, hırsızlıktan teröre kadar pek çok riske karşı toplu güvence altına alabilirsiniz.
Devamı

Konut Sigortası Haberleri

DASK'ın Prim Havuzu
DEMİRKIRAN, “DASK kurumunun yarattığı prim havuzu oldukça büyük bir hacimdir. Bu hacmin oluşacak depremin etkilerini karşılayıp karşılamaması oluşacak depremin yeri ve şiddeti ile çok ilgili olacaktır“ dedi.
Devamı
AFET SİGORTALARI KANUNU TASARISI YASALAŞTI!
Afet Sigortaları Yasası 18 Ağustos 2012'de yürürlüğe girdi. Zorunlu deprem Sigortası'nı yaptırmayanların bu tarihten itibaren tapu,su,elektrik işlemlerinin yapılmamasından, afet sonrası devletin hasarlarını karşılamamasına kadar birçok yaptırım bekliyor.
Devamı
Günde 40 kuruşa’ DASK kampanyası
Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK), Sigortacılık Haftası kapsamında düzenlediği ‘Günde 40 Kuruş Kumbarası’ etkinliğiyle Taksim Meydanı’nda ev şeklinde bir kumpara ile start verdi.
Devamı
Allianz’dan Van’a Okul, Sağlık Evi ve Lojman
Van’daki deprem felaketinin ardından bölge ziyaretini tamamlayan Allianz Türkiye yönetimi, Van’ın Mollakasım Köyü’nde hasar gören okulu yeniden yapacak.
Devamı

İlgili Uzmana Mesaj Gönderin

Mail Adresiniz  
Kime

Ayşen Kavas Kelebek

Sigorta Uzmanı
Mesajınız
 

Danışman Köşesi

Ayşen Kavas Kelebek

Sigorta Uzmanı

Konut Sigortları için önemli bilgiler
Konutunuza çok küçük rakamlarla çok yüksek olası riskleri konut poliçesi alarak teminat Altına alabilirsiniz. Deprem sigortası evin içersinde yer alan eşyaları teminata almaz.

Popüler Konular

Facebook'ta bizi bulun