Sağlık Poliçesi Teklif Formu

En iyi fiyat, üstün hizmet burda...

Medeni Haliniz Evli Bekar
İkametgah İliniz
 
Poliçemi Hatırlat
Poliçenizi biz takip edelim
Canlı Destek Canlı Destek
Desteksiz kalmayın
Kampanyalarımız
 

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortasında Kapsam Dışı Kalan Haller
Sağlık Sigortası
Devamı
Allianz' da her cebe uyugun bir özel sağlık sigortası var!
Tartışmasız en iyi sigorta şirketlerinden biri olan Allianz, sağlık branşında da liderliğini her cebe uygun özel sağlık sigortası paketleriyle devam ettiriyor. Dinamik, Limitsiz, Optimum, Vitamin, Özel Sağlık, Vitalis ve Yurt Dışı Sağlık paketleriyle size en uygun özel sağlık poliçesi sunuyor.
Devamı
Ekonomik ve kapsamlı özel sağlık sigortası
Herzaman sağlıklı olmak istesek de bazen ufak rahatsızlık ya da ciddi ameliyatlar bizi hem fiziki olarak hem de ekonomik olarak sarsabilir..Bugüne kadar sağlık sigortası yaptırmayı çeşitli nedenlerden dolayı ertelemiş olabilirsiniz...
Devamı
Sağlık Sigortası Nedir?
Özel Sağlık sigortaları ; sigortalı kişinin, hastalık ve kazalar sonucu yapacağı sağlık giderlerini karşılaması için hazırlanmış planlardır. Oluşan riskler poliçede belirtilen, genel ve özel şartlar dahilinde, limitler doğrultusunda karşılanır. 
Devamı

Sağlık Sigortası Haberleri

Allianz'dan 'Özel Birikim Sigortası
Allianz Sigorta, sevdiklerinin geleceğini güvence altına almak isteyenlere 'Özel Birikim Sigortası' kampanyasını sunuyor.
Devamı
Allianz bahar temizliğinde bulunan risklere dikkat çekti
Allianz Grup, bahar temizliği sırasında gözden kaçan ancak kötü sonuçlar doğurabilecek riskleri mercek altına aldı. Yapılan çalışmaya göre, bahar temizliği sırasında kazalar genellikle beklenmedik şekilde gelişiyor ve çoğu ‘talihsizlik’ olarak yorumlanıyor.
Devamı
Fark ücretini sigorta şirketleri ödeyecek
Sağlık harcamalarının yıllık 45 milyar liraya ulaşması ve özel hastanelerde vatandaştan 'fark ücreti' istenmesi üzerine Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) yeni tedbir aldı.
Devamı
Sevgililer Gününe Özel Birikim Kampanyası
Özel Birikim Sigortası risk planlarında 1 Şubat - 14 Şubat 2012 tarihleri arasında 250 TL’ ye kadar 4. taksit hediye!
Devamı

İlgili Uzmana Mesaj Gönderin

Mail Adresiniz  
Kime

Ayşen Kavas Kelebek

Sigorta Uzmanı
Mesajınız
 

Danışman Köşesi

Ayşen Kavas Kelebek

Sigorta Uzmanı

Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
Şehirlerarası ve uluslararası seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve sürücü yardımcılarını, seyahatin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, duraklamalar da dahil olmak üzere, kendi iradeleri dışında meydana gelen ani ve harici olaylar sonucu ölüm ve sakatlık hallerine karşı sigortalayan poliçelerdir.

Popüler Konular

Facebook'ta bizi bulun